poniedziałek, 30 lipca 2012

umiar

MAKE (everyday better) PHOTOS, NOT WAR!

O trafnej parafrazie Arisu można poczytać tutaj. Pozdrawiam!

8 komentarzy:

 1. Post Arisu jest świetny, Twój też :)
  Live and let live ;)
  Jedyne z czym absolutnie się nie zgadzam u ruda-mysz to oświadczenie, że lalki (w tym wypadku Pullipy) nie są do zabawy. Otóż SĄ. Lalki SĄ do zabawy, nie do niszczenia, nie do szargania, ale do zabawy jak najbardziej, po to przecież są stworzone - DO ZABAWY!BELIEVE IN THE POWER OF PLAY :DDD

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, Arisu trafiła w punkt. Skomentowałam post Rudej zaraz po zamieszczeniu, podobał mi się. Naprawdę. Apotem rozpętała się wojna o.O Ja uważam, ze niektóre lalki są do zabawy a inne nie i dzieci nie powinny sie nimi bawić. Ale każdy sobie rzepkę skrobie. Mi osobiście bardziej przeszkadza swobodna interpretacja zasad ortografii (grrr) i będę tępić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Krzesła BOSKIE rzeczywiście :)
  wykonywanie mebelków i miniaturek w takiej skali z tak niesamowitym odwzorowaniem rzeczywistości to mistrzostwo po prostu!
  A ja uważam że wszystkie lalki są do zabawy - przecież jako osoba dorosła już od kilku ładnych lat ;) lalkami swoimi się bawię = stylizuję je, ubieram, robię zdjęcia, aranżuję dioramy, szyję lub kupuję dla nich ubranka itd. itp - jeżeli to nie jest zabawa to co to jest?

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne krzesełka :) Post Arisu również świetny ;D Dzięki Rudej Myszy i Arisu dużo przemyślałam..

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowne krzesełka :D Chciałabym mieć takie w pokoju :P
  A co do posta Arisu - zgadzam się. Ale także w 100% podzielam zdanie Rudej. Obydwa posty zmusiły mnie do głębokich przemyśleń :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Krzesła boskie! Prezentowane przez Ciebie cudeńka zainspirowały mnie do zajęcia się moją Momokową sierotką i stworzenia "rodzynce" wygodnego lokum ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak sobie myślę, że właściwie to powinno być 'take photos', ale wtedy nie pasuje do parafrazy :-D

  Cieszę się, że krzesła się podobają.

  Doll Whisperer, według 'Słownika Języka Polskiego' zabawa to 'czynności sprawiające przyjemność, bawiące, pozwalające miło spędzać czas; rozrywka'. Czyli wszystko się zgadza :-)

  Elianka, które lalki nie są do zabawy?

  Euphie, wydaje mi się, że nie da się naraz zgadzać w stu procentach z oboma stanowiskami, bo się trochę różnią.

  Manhamana, pokaż koniecznie to lokum :-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz. Zapraszam ponownie! :-)